Filtreeri postitusi

FIRMAKINGITUSED

Otsid kingitust koostööpartnerile või töötajale? Oled õiges kohas, kui soovid midagi erilist, unikaalset & personaalset. PUUST disain pakub erinevaid kingitusi tähtpäevadeks, üritusteks ning jõuludeks. Võimalikud parimad kingitused, millega kingisaajat üllatada ja panna tundma teda erilisena, kuna PUUST tooted juba ükskord selliseid emotsioone pakuvad. 
Loe lisaks

Kust tuleb toormaterjal ja kuidas sellest saab midagi unikaalset?

Palju on küsitud, kust on pärit materjal, mida PUUST tegemiste juures kasutan, kuna valikust leiab väga eksootilisi puid ka Eesti mõistes. Eesti mõistes just sellepärast, et materjalist 99% on Eesti päritolu ja leiab rohkelt pargi- ja viljapuid. Ühel või teisel õnnelikul viisil on üksik % jõudnud ka väljamaist materjali minuni. Ja sedagi teiselt ringilt, kas kaubaaluste küljest või ehituselt ülejäänud materjalist. Järgmised read annavad mõista, mis see PUUST siis tegelikult on ja kuidas me anname oma panuse paremini hoitud ja väärtustatud elukeskkonda.
Loe lisaks

KES ON PUUST?

Kes on PUUST Disain ja kuidas see alguse sai..

PUUST Disaini idee autor ja eestvedaja olen mina, Herko Leesment. Töötanud kümme aastat kokana, vanemkokana ja peakokana. Aga üheltmaalt sai isu otsa ja oli soov hakata realiseerima kogunenud ideid hoopis teisest valdkonnast.
 Esimesed tooteideed juhtusid mõttesse natukene vähem või rohkem, kui kuus aastat tagasi, millal sai valmistatud esimene puidust külmkapimagnet, millega oli võimalik külmkapi külge kinnitada erinevaid metallseid asju, seda konkreetset
teostust pean PUUST Disaini seemneks, mis sai sel hetkel külvatud. Tänaseks on see seeme kasvama läinud ning väikseid võrseid on juba näha...
Loe lisaks

3 mõjuvat põhjust, miks peaksid eelistama puidust lõikelauda.

Ükski köök ei saa olla täiuslik, kust puudub nii laialt levinud töövahend nagu seda on üks korralik puidust lõikelaud! Puidust? Täpselt, puidust! See tunne on tavaline, et lõikelaud jääb liiga väikseks, seda on keeruline hooldada ja vahetevahel on see täiesti rõve, kuid.. Siinkohal toon välja mõned positiivsed põhjused, miks just Sinul peaks olema üks korralik puidust lõikelaud.
Loe lisaks